Spanish Love Drops Dirty Dancing 30 ml - wyjątkowy Afrodyzjak

afrodyzjakProwadzone badania pokazują, że ponad 85% kobiet oraz 75% mężczyzn, którzy zażywają Spanish Love Drops Dirty Dancing mają kilkukrotnie większą ochotę na seks!

Jest to produkt, który składa się z bezwodnika kwasowego z muszki hiszpańskiej oraz 6 innych dobranych starannie składników. Wpływa również na pobudzanie zakończeń nerwowych i układu płciowego. afrodyzjaki
naturalne afrodyzjaki afrodyzjaki dla kobiet
Rozpuścić w napoju, około pół godziny przed planowanym zbliżeniem!


Rezultaty

Jest to taki afrodyzjak, który bardzo mocno działa na libido u kobiet i mężczyzn.
Działa łagodząco na depresje czy stany apatii, pomaga w osiągnięciu spełnienia seksualnego.
Sprawia, że doznania seksualne są dużo bardziej intensywne.
Rośnie chęć na dotyk w miejscach intymnych.
Ma działanie profilaktyczne np. na ataki serca.


Badania i statystyki:

 • W 1980 roku przeprowadzone były we Francji testy na 160 pacjentach, którzy mieli zaburzenia erekcji i problemy z potencją. Podawano im ten preparat przez okres 6 tygodni. Jak się okazało po tym czasie u 89% badanych stwierdzono zdecydowaną poprawę funkcji seksualnych.

 • Prowadzone na uniwersytecie w Stanford badania wykazały, że 100% badanych osób wykazało wzrost seksualnego podniecenia w ciągu 30 minut od podania Spanish Love Drops.

 • Przeprowadzone w Niemczech badania przyniosły poprawę funkcji seksualnych u 76% badanych po około trzech tygodniach przyjmowania tego produktu.

 • Produkt SPANISH LOVE DROPS podano 180 kobietom oziębłym seksualnie. 45% z nich w ciągu 1 godziny poczuło chęć do zbliżeń intymnych.


 • Najwyższa sprzedaż!

  Prezentowany produkt osiągnął w warszawskim sklepie producenta rekordową sprzedaż i dlatego obecnie jest już oferowany również w internecie. Produkt dopuszczony jest do sprzedaży poza aptecznej w naszym kraju i charakteryzuje się tym, że jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Badania pokazują, że nie wiążą się z nim żadne skutki uboczne i jest to środek bezpieczny dla zdrowia.

  W składzie znajduje się znana kantarydyna oraz inne olejki eteryczne, które w medycynie ludowej, były już wykorzystywane od dawna jako środki o miłosnym charakterze.

  Jeśli chcecie przeżyć w łóżku coś nowego to właśnie Dirty Dancing zmieni Wasze odczucia. Pojawi się nieustająca ochota na pieszczoty oraz dotyk. Dzięki temu produktowi każde muśnięcie sprawi, że pojawi się fala pożądania.

  Fakt, że produkt ma specjalnie przygotowany skład wpływa na to, że narządy są idealnie stymulowane i bardzo czułe na każdy, nawet ten najmniejszy dotyk. Dzięki temu po spożyciu Spanish Love Drops Dirty Dancing w łatwy sposób osiągniecie szczyt rozkoszy.

  Sprawi, że wasza sypialnia stanie się ulubionym miejscem w domu!

  Środek wzmaga również popęd. Dzięki temu Wasze noce staną się długie i nieprzespane, będzie w nich królował ostry i namiętny seks. Produkt idealnie nadający się dla osób u których do sypialni wkrada się monotonia i rutyna.

 • Spanish love drops dirty dancing - zawartość 2ml: 26mg L-Arginine, Aqua, 9,4mg Vitaminium C(16%DV), Sodium Ethyl Paraben, Sodium Methyl Paraben, Sodium Propul Paraben, DV= Daily Value.
 • Copyright © 2015 afrodyzjaki-rank.pl - Design: tooplate