Yohimbe 500mg - 90 tabletek - Afrodyzjak Johimbina

afrodyzjakNiewiarygodnie podwyższa libido, dodaje energii, zwiększa jakość seksu.

 • Rozwiązuje problem z impotencją
 • Mocny afrodyzjak dla mężczyzn i kobiet
 • Pomaga utrzymywać arterie w dobrym stanie
 • Wykazane działanie antyoksydacyjne
 • Wykazuje działanie antyrakowe
 • Zwiększa jakość seksu, poprawia libido
 • afrodyzjaki
  naturalne afrodyzjaki johimbina
  Czym jest produkt Yohimbe?

  Yohimbe to roślina, która w naturalnym środowisku rośnie w Afryce. Obecnie jest to znany na całym świecie bardzo silny afrodyzjak. Aktywną substancję pozyskuje się tutaj z tropikalnego drzewa Corynanthe Yohimbe, który należy do rodzinny marzanowatych. Już od stuleci oczyszczona kora używana była również jako nalewka, by dzięki niej poprawiać swoją seksualną energię. Dzięki temu zwiększa się odczuwalna przyjemność podczas stosunku.

  Pierwsi ludzie, którzy zaczęli wykorzystywać ten produkt jako afrodyzjak to Pigmeje i Buszmeni z Afryki Zachodniej, gdzie drzewo to naturalnie występuje. Plemiona z zachodniej Afryki po dziś dzień cenią sobie ten produkt i uważają, że Yohimba ma cudowne dla nas właściwości. Poza działaniem pobudzającym pomaga w leczeniu gorączki, trądu czy kaszlu. Kora była stosowana także do poszerzania źrenic, w przypadku chorób serca czy jako środek znieczulający.

  Dla świata Zachodu produkt został odkryty przez przebywających w Afryce niemieckich misjonarzy i stało się to w XIX wieku. Ziele przywieziono do Europy i tutaj szybko stało się popularnym produktem. Przez niektórych nazywany był pierwszym afrodyzjakiem dla kobiet i mężczyzn, który może leczyć impotencję.

  Pierwszy afrodyzjak leczący impotencję u mężczyzn i kobiet - yohimbina

  W latach 60-tych minionego wieku w Ameryce przeprowadzone zostały badania, które miały określić czy rzeczywiście jest to tak silny afrodyzjak. Jak się okazało badania te dały pozytywny wynik i udowodniono, że roślina ta ma mocne działanie pobudzające libido, szczególnie u mężczyzn. Odkryto także, że yohimbe poprawia zmysł dotyku i powoduje przyjemne odczucia w okolicach kręgosłupa. Dlatego od wielu lat jest to jeden z bardziej popularnych suplementów dla obydwu płci. Gdy zażywa się yohimbe w trakcie rozkładu wydziela się z niej johimbina, która jest asymilowana do krwiobiegu.

  To właśnie johimbina jest głównym aktywnym składnikiem w tej roślinie.
  Dzięki niej nawet najbardziej ospała partnerka może zostać pobudzona.

  Czemu powinniśmy zażywać Yohimbe?

  Popularność yohimbe nie bierze się wyłącznie ze świetnego działania jako afrodyzjak, ale również z tego, że jest to roślina, która ma bardzo silne działanie antyoksydacyjne. Badania wskazują, że yohimbe to również produkt, który jest wazolidatorem. To sprawia, że wpływa na powiększanie naczyń krwionośnych i poprawia krążenie w tych członkach ciała, które określa się jako peryferyjne. Tym samym produkt zwalcza impotencję oraz wzmaga pociąg płciowy u kobiet i u mężczyzn.

  Yohimbe pomaga nie tylko w przypadku gdy mężczyźni mają problemy z seksem ale również w innych dolegliwościach:

 • zapobiega zatykaniu się arterii zmniejszając ryzyko ataków serca czy wylewów
 • wzmaga libido
 • zmniejsza syntezę tłuszczu przyspieszając mobilizację kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej dzięki czemu ma również właściwości odchudzające


 • Pomaga również w rozbudowie tkanki mięśniowej u mężczyzn

  Czy są badania naukowe, które potwierdzają skuteczność Yohimby?

  Była przeprowadzona podwójna ślepa próba u mężczyzn, którzy mieli zaburzenia erekcji. Podawano im 42 mg yohimby dziennie. Wyniki były zaskakujące, ponieważ już po miesiącu 34% z nich zupełnie nie miało takich problemów a kolejne 24% widziało poprawę.

  W innym jeszcze badaniu prawie 50% osób zauważyło poprawę funkcji seksualnych po przyjmowaniu tej substancji. Jedno z badań na Uniwersytecie Stanforda dało wynik, w którym aż 90% poddanych badaniu zauważyło, że zwiększyło się u nich podniecenie seksualne w ciągu jednej godziny.

  Jednym ze starszych badań będzie to przeprowadzone w roku 1977 w Niemczech, gdzie badanych było 86 pacjentów, którzy mieli zaburzenia erekcji. Badani przyjmowali yohimbę w postaci 30 mg dziennie przez 8 kolejnych tygodni. Wynik był bardzo dobry ponieważ aż 71% wszystkich badanych uznało, że produkt pozytywnie wpływa na funkcje seksualne oraz libido.

  Kto powinien korzystać z Yohimbe?

  Produkt powinien być przyjmowany przez tych wszystkich, którzy cierpią na impotencję i mają problem z depresją. Wtedy są najlepsze efekty działania tego środka. Podobnie sportowcy i kulturyści, którzy chcą mieć kaloryfer powinni myśleć o takim środku. Będzie on wpływać pozytywnie zarówno na potencję jak i na cały układ krwionośny.

  Jaka jest zalecana dawka?
  Czy występują jakieś przeciwwskazania lub skutki uboczne?

  W okresie, gdy przyjmuje się yohimbę powinno się unikać pokarmów, które są bogate w tyraminę. Można tutaj wymienić ser, czerwone mięso czy wątróbki. Nie powinno się ich spożywać w okresie, gdy zażywa się yohimbę. Podobnie takie antydepresanty jak Prozac powinno przyjmować się jedynie pod kontrolą lekarza, jeśli jednocześnie zażywa się Yohimbę.

  Zawartość

  afrodyzjaki dla kobiet
  Kora rośliny Yohimbe używana od lat przez afrykańskie plemiona.

  Dzienna dawka produktu: Jedna Kapsułka.

  Ilość kapsułek w opakowaniu: 90 szt.

  Wykaz składników aktywnych w jednej kapsułce:
  Wyciąg z kory Yohimbe (Corynanthe yohimbe): 500mg

  Pozostałe substancje: Mąka ryżowa, żelatyna, krzemionka (silica), stearynian magnezu (magnesium stearate)

  Masa netto: 64,8 g

  Zalecany sposób użycia:

  Do trzech razy dziennie jedna tabletka, podczas posiłku.

  Uwaga: nie powinno przyjmować się produktu razem z lekami na: problemy z sercem, nadciśnienie, tarczycę, nerki, choroby psychiczne: depresję, lęki, epilepsję, wylew. Jeżeli jesteś kobietą w ciąży, lub karmisz piersią koniecznie skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu. Yohimbe trzeba przechowywać w temp. pokojowej i z dala od dzieci. Jeśli plomba bezpieczeństwa przy zakrętce jest zerwana nie należy używać preparatu.

  Copyright © 2015 afrodyzjaki-rank.pl - Design: tooplate