SEX ELIXIR Spanish Fly – 15ml (ekstrakt z hiszpańskiej muchy)

hiszpańska muchaReceptura, która była starannie dopracowywana sprawia, że poszczególne stężenie składników jest gwarancją sukcesu. Sex Elixir charakteryzuje się wyjątkową skutecznością i niepowtarzalną siłą działania!

Odkryj w sobie prawdziwą namiętność! Zażywając ten produkt można oczekiwać, że libido zwiększy się nawet o 300% !
afrodyzjak
afrodyzjaki mucha hiszpańska
Seksualne opętanie zmysłów Pań i Panów!

Sex Elixir to afrodyzjak, który oparty został o sprawdzoną recepturę. Jej najważniejszym składnikiem jest ekstrakt z hiszpańskiej muchy. Działanie tego produktu podparte zostało dodatkowymi składnikami, które wpływają na zwiększenie podniecenia seksualnego. Tak naprawdę produkt można bardzo krótko podsumować jako hiszpański temperament zamknięty w kilku kroplach.

sex elixir

Działanie produktu:

 • Składniki, które się w nim znajdują wpływają na silne ukrwienie intymnych sfer organizmu kobiety i mężczyzny.
 • Dzięki silnemu stężeniu składników produkt jest w stanie rozpalić nawet najbardziej oziębłą kobietę. Każda kobieta po spożyciu sex elixiru staje się namiętną kochanką.
 • Zwiększenie libido o 300% u twojej partnerki!
 • Żadna kobieta nie przejdzie obok ciebie obojętnie!
 • Produkt powoduje ogromne podniecenie i intensywny orgazm!

 • Działanie jest podparte licznymi opiniami zadowolonych klientów!

  Okazuje się że 87% kobiet, które sięgnęło po ten produkt uważa, że po jego zażyciu pojawiło się u nich wyjątkowo silne pobudzenie seksualne bez dodatkowych bodźców. Te same kobiety twierdziły również, że seks po zażyciu tego produktu stawał się namiętny a orgazm był wyjątkowy i silny.

  Wśród badanych, 29% kobiet przyznawało się do seksualnej oziębłości. Po około 2 tygodniach stosowania tego produktu chęć do współżycia pojawiała się ponownie.

  Przetestuj nasz bestseller i przekonaj się o jego wyjątkowej skuteczności działania!

  Krople można bez obaw dolewać do napojów, ponieważ nie powodują zmiany smaku. Wystarczy, że dodacie 10 kropli do spożywanego napoju i oboje bardzo szybko poczujecie ogromne podniecenie!

  naturalne afrodyzjaki

  Nie będziecie wstanie zapanować nad swoimi instynktami!

  Copyright © 2015 afrodyzjaki-rank.pl - Design: tooplate