Restauracja Bemowo

Wspaniała restauracja.

Restauracje to wspaniałe miejsca, w których możemy zjeść wyśmienite dania tworzone przez osoby, które na prawdę znają się na rzeczy.

Przykładem niezwykle dobrej restauracji w Warszawie jest Trattoria Bellini. Jest to rewelacyjna restauracja Magdy Gessler, która oferuje przepyszną włoską kuchnię. Restauracja ta słynie zarówno z ogromnego temperamentu, jak również z zamiłowania do pysznej kuchni. Wszyscy kucharze, jacy w którymś momencie spędzili wiele godzin gotując pod niezwykle czujnym okiem włoskiego maestro sztuki kulinarnej przyrządzą nam na prawdę imponujące dania. W restauracji tej znajdziemy między innymi ręcznie przygotowywane makarony bądź także świeże sałaty oraz kapitalne dania mięsne bądź rybne, a dodatkowo doskonałe toskańskie zupy. Bez wątpienia restauracja serwuje również dania dla najmłodszych. Dziecięce menu proponuje pizze z ananasem bądź spaghetti z pulpecikami oraz sosem pomidorowym albo domowy rosół z makaronem.

Do omawianych restauracji na prawdę warto się wybrać, a z pewnością się nie zawiedziemy. Wszystko przygotowane jest na najwyższym poziomie, tak by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.